Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tinklo registratorius turintis darbo su kameromis Wi-Fi Dahua galimybę, aptarnaujančiomis 802.11 b/g/n standartus.
| Standartas : | TCP/IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 6 Mpx - 3072 x 2048 px |
| Video išvestys : |
1 vnt.
HDMI
1 vnt. VGA |
| Audio aptarnavimas : | 8 Kanalų - Garsas iš kamerų |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | Smart H.265 / H.265 / Smart H.264 / H.264 / MJPEG |
| Pralaidumas (bitrate) : |
max. 40 Mbps
max. 16 Mbps Wi-Fi |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 1 x 16 TB SATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) 1, 4 arba 8 kanalų sinchroninis atkūrimas, funkcija Smart Playback |
| Tinklo sąsaja : |
1 x
RJ-45
10/100 Base-TX
2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| Tinklo funkcijos : |
Įmontuotas modulis Wi-Fi - Dahua bendradarbiavimas su kameromis : Automatinis, protingas poravimas, Nuotolinis konfigūravimas, Nuotolinis valdymas
Pilnas aptarnavimas per tinklą, Nuotolinis įrašų kopijavimas, Integruotas žiniatinklio serveris |
| Tinklo protokolai : | HTTP, HTTPS, TCP/IP , IPv4 , RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, Alarm Server, P2P |
| ONVIF : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.108 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS (iPhone): Nemokama programa Žiūrėti filmą kaip konfigūruoti P2P registratoriuose Dahua ir kaip įjungti mobilią programą |
| Prieigos portas per www : | 80, 37777 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 37777 |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 37777 |
| RTSP URL : |
rtsp://admin:password@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Pagrindinis srautas
rtsp://admin:password@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pagalbinis srautas |
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Nuoseklieji prievadai : | - |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | - |
| PTZ valdymas : | IP kameros, greitasukės (Speed Dome) |
| Judesio detekcija : | ✔ |
| Pažangi vaizdo analizė : | - |
| Pasirinktos funkcijos : |
Privatumo zonos
VIDEO signalo dingimo aliarmas |
| Aptarnavimas pele : | ✔ |
| IR pultas rinkinyje : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC / 1.5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | ≤ 10 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 45 °C |
| Svoris : | 0.84 kg |
| Matmenys : | 260 x 248 x 48 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, čekų, danų, suomių, prancūzų, graikų, ispanų, olandų, vokiečių, portugalų, rusų, rumunų, serbų, slovėnų, švedų, vengrų, italų |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |