Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Prijunkite USB įrenginius su šiuo 0.5m kabeliu, turinčiu Micro-B Male jungtį viename gale ir Mini-B Male jungtį kitame. Kabelis palaiko USB 2.0 su 480Mbps pralaidumu ir yra pagamintas iš varinių laidininkų bei PVC apvalkalo.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB OTG Kabelis |
| Jungtis A | USB 2.0 Type Micro-B Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type Mini-B Male |
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | PVC, Vario lydinys |
Specifikacijos |
|
| Standartas | USB 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 40°C (14°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 70°C (-4°F - 158°F) |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5mm (0.14in) |
| Laidininko storis | 28AWG |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte galimų pavojų. | |