Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
USB C kabelis, kurio ilgis 2 metrai, su pintu tekstiliniu apvalkalu. Palaiko greitą įkrovimą su maksimaliu išėjimo srove 5 A ir energijos tiekimu iki 60 W.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Jungtis 1 | USB C (vyr.) |
| Jungtis 2 | USB C (vyr.) |
| Jungtis 1 formos faktorius | Tiesus |
| Jungtis 2 formos faktorius | Įstrižas |
| Kabelio tipas | Apvalus kabelis |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | Tekstilė |
| Kabelio apvalkalo tipas | Pintas |
| USB versija | USB 2.0 |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Plug and Play | Taip |
Galia |
|
| Maksimali išėjimo srovė | 5 A |
| Išėjimo įtampa | 20 V |
| USB Power Delivery iki | 60 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Kabelio ilgis | 2 m |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Kabanti dėžutė |
Pakuotės turinys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |