Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
USB-C 3.2 Gen 2 kabelis palaiko duomenų perdavimo greičius iki 20 Gbps ir gali perduoti garsą bei 4K vaizdą. Jis suderinamas su Power Delivery greitam įkrovimui iki 100 W ir turi patvarią nailono apvalkalą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | Newell USB C - USB-C 3.2 Gen 2 kabelis - 2 m |
| Spalva | Grafitas |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB-C (male) |
| Standartas | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Juostos plotis | Iki 20 Gbps |
| Garso ir vaizdo perdavimas | Iki 4K (30 Hz / 60 Hz) |
| Kontaktai | Nikelio danga |
| Medžiagos | PVC, Aliuminio lydinys |
| Apvalkalas | Nailono pluoštai |
| Ilgis | 2 m |