Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkraukite savo prietaisus su UNITEK USB-C kabeliu! Šis 240W, 2 m ilgio vyrų kabelis užtikrina greitą įkrovimą ir duomenų perdavimą elegantiškame juodame dizaino. Patvarus ir universalus, tai puikus technologijų partneris!
Ypatybės |
|
|---|---|
| Įėjimo Įtampa | 48 V |
| Galia | 240 W |
| Spalva | Juoda |
| Kabelio Ilgis | 2 m |
| Jungtis 1 | USB Type C |
| Duomenų Perdavimo Greitis | 0.48 Gbit/s |
| Jungties 1 Lytis | Vyras |
| Kabelio Pintas | Taip |
| Jungties 1 Forma | Tiesi |
| Jungties 2 Forma | Tiesi |
| Jungties 2 Lytis | Vyras |
| Maksimalus Srovė | 5 A |
| Jungtis 2 | USB Type C |
Pakuotės Duomenys |
|
| Kiekis Pakuotėje | 1 vnt. |