Pagrindinės savybės
- 2 megapikselių IP vamzdinė kamera
- ARTR numerių nuskaitymui
- 1/1,8 colio PS CMOS jutiklis
- „SkyLight“ technologija
- 2,8–12 mm motorizuotas objektyvas
- WDR140dB
- IR 40 m
- 1/1 žadintuvas
- IP67, IK10 korpusas
„BCS-V-TIP72VSR4-ITC“ kameros taikymas
„BCS-V-TIP72VSR4-ITC“ kulkinė kamera iš BCS VIEW serijos yra modernus sprendimas, skirtas pažangioms stebėjimo sistemoms, kurioms reikalinga aukšta vaizdo kokybė ir pažangi analizė. Dėl 1/1,8 colio CMOS jutiklio su 2 MP raiška (1920 × 1080) ir 140 dB WDR technologijos įrenginys puikiai veikia sudėtingomis apšvietimo sąlygomis, užtikrindamas aiškius vaizdus net ir esant dideliam kontrastui.
Kamera aprūpinta 2,8–12 mm motorizuotu objektyvu su F1.2 diafragma, leidžiančiu tiksliai kadruoti. Automatinis fokusavimas dar labiau supaprastina nustatymą ir valdymą. Integruotas IR LED apšviestuvas, kurio veikimo nuotolis siekia iki 40 metrų, užtikrina efektyvų stebėjimą net naktį (ICR dienos/nakties režimas).
Įrenginys palaiko pažangias dirbtinio intelekto funkcijas, tokias kaip numerių atpažinimas (LPR), transporto priemonių klasifikavimas, vaizdai, sekimas, juodojo ir baltojo sąrašų palaikymas (iki 10 000 elementų). Dėl to jis idealiai tinka tokioms sritims kaip automobilių stovėjimo aikštelių prieigos kontrolė, įvažiavimo ir išvažiavimo stebėjimas bei pramonės ir logistikos objektų apsauga.
Perimetro apsaugos funkcijos, tokios kaip įsilaužimo aptikimas ir linijų kirtimo aptikimas, leidžia sukurti išmaniąsias apsaugos zonas, taip padidinant saugumo efektyvumą. Kamera taip pat siūlo judesio aptikimą ir privatumo maskavimą (4 zonos), todėl galite pritaikyti stebėjimą savo privatumo poreikiams.
Tvirtas korpusas su IP67 sandarumu ir IK10 mechaniniu atsparumu užtikrina didelį patvarumą ir patikimumą net ir atšiauriomis oro sąlygomis (nuo -30 °C iki +60 °C). PoE (802.3at) palaikymas leidžia kameros montavimą padaryti paprastą ir lankstų.
„BCS-V-TIP72VSR4-ITC“ yra idealus pasirinkimas toms vietoms, kur reikalingas aukščiausias saugumo lygis ir tikslus identifikavimas, pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėse, prekybos centruose, oro uostuose, pramonės zonose ir ypatingos svarbos infrastruktūros objektuose.
Techninės specifikacijos
| Įrenginio pavadinimas | BCS-V-TIP72VSR4-ITC |
| Produktų linija | BCS PERŽIŪRA |
| Kameros tipas | Vamzdis |
| Rezoliucija | 2 megapikselių |
| Keitiklis | 1/1,8 colio CMOS |
| Skenavimo sistema | Progresyvus skenavimas |
| Pikseliai | 1920 (aukšta) × 1080 (vertikali) |
| Objektyvas | Motozoom |
| Židinio nuotolis | 2,8 ~ 12 mm |
| Diafragma | F1.2 |
| Fokusas | Automatinis / mechaninis |
| Irisas | Konstanta |
| Optinis priartinimas | 4× |
| Skaitmeninis priartinimas | 16× |
| Žiūrėjimo kampas | Horizontalus: 103,3° ~ 38,6° / Vertikalus: 54,2° ~ 21,9° / Ilgis: 124,2° ~ 44,3° |
| Švelnumas | 0,003 liukso (F1.2, AGC); 0 liuksų (nespalvota, IR) |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis / rankinis (AWB) |
| WDR | 140 dB |
| Fono kompensacija | BLC / HLC / WDR |
| Momentinė nuotrauka | Automatinis / rankinis 1 ~ 1/100000 s |
| AGC | Automatinis / mechaninis |
| Triukšmo mažinimas | 3D DNR |
| Vaizdo pasukimas | Veidrodinis vaizdas |
| Srautų skaičius | 3 |
| Rezoliucijos | 2M, 1,3M, 720P, D1, VGA |
| Pagrindinis srautas | iki 1920 × 1080 @ 30 kadrų per sekundę |
| Antrasis srautas | iki 704×480@30 kadrų per sekundę, 704×576@25 kadrų per sekundę, 640×480@30/25 kadrų per sekundę |
| Trečias srautas | iki 1920 × 1080 @ 30 kadrų per sekundę |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Diena/naktis | ICR |
| Apšvietiklis | IR šviesos diodas |
| IR diapazonas | 40 metrų |
| Aliarmo įvestis | 1 |
| Aliarmo išvestis | 1 |
| Kortelės lizdas | „microSD“ iki 256 GB |
| Papildomos sąsajos | RS485, BNC |
| Paslauga | Žiniatinklio paslauga, CMS BCS tvarkyklė, mobiliosios programos |
| Judesio aptikimas | Taip |
| Privatumo kaukės | 4 |
| Tinklas | RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Suderinamumas | ONVIF (S/G) |
| Protokolai | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Saugumas | HTTPS, SSL, IEEE802.1X, santraukos autentifikavimas, IP adresų filtravimas |
| Maitinimo šaltinis | 12 V nuolatinė srovė / PoE (802.3at) |
| Energijos suvartojimas | maks. 14 W |
| Korpuso spalva | Balta |
| IP sandarumo klasė | IP67 |
| IK10 | Taip |
| Darbo sąlygos | -30°C ~ +60°C, maks. 95 % santykinė oro temperatūra |
| Matmenys | Ø144 × 332 mm |
| Svarstyklės | 1,9 kg |
| Dirbtinio intelekto funkcijos – bendroji informacija | Pažangūs vaizdų analizės ir atpažinimo algoritmai |
| DI – perimetro apsauga | Įsiveržimas į teritoriją, linijos peržengimas |
| DI – ARTR | Valstybinių numerių atpažinimas, nuotraukos, sekimas, įtraukimas į juodąjį ir baltąjį sąrašus (iki 10 000 prekių) |