Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Rezoliucija : |
3840 x 2160 - 8
Mpx
,
4K UHD
@
AHD
/
HD-TVI
/
HD-CVI
, 15
kps
,
2880 x 1620 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI / HD-CVI , 25 kps , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI / HD-CVI , 30 kps / 25 kps , 1920 x 1080 - 1080p @ AHD / HD-TVI / HD-CVI , 30 kps / 25 kps , 960 x 576 - 960H @ CVBS |
| Jutiklis : | 1/2.7 " CMOS |
| Objektyvas : | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Matymo kampas : | 114 ° ... 32 ° |
| IR apšviestuvo aprėptis : | 60 m |
| Video išvestis : | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS , 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio : |
|
| OSD ekrano meniu : |
|
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Maitinimas : | 12 V DC / 670 mA |
| Galios suvartojimas : | < 8 W |
| Korpusas : | Dome, Metalinė |
| Spalva : | Grafitas |
| Sandarumo klasė : | IP67 |
| Mechaninės apsaugos klasė : |
|
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.600 kg |
| Matmenys : | Ø 122 x 105 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų |
| Gamintojas / Markė : | BCS UNIVERSAL |
| Garantija : | 3 metai |
Vasara – atostogų metas. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar tik aplankote draugus ir šeimą kitame Lietuvos mieste, natūralu nerimauti dėl savo namų saugumo. Laimei, „Reolink“ namų stebėjimo įranga gali padėti jums atsipalaiduoti. Varlė.lt specialistai šiame straipsnyje pateikė keletą …
Monitoringas
Jeigu fiziškai negalite stebėti namo, biuro ar poilsiui nuomojamos nuosavybės, geriausias dalykas, kokį galite padaryti – yra įsigyti modernią skaitmeninę vaizdo kamerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog įrašinės vaizdą. Greičiausiai norėsite kameros, kuri galės realiu laiku perduoti vaizdą …