Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | AHD , HD-CVI , HD-TVI , CVBS |
| Jutiklis : | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Matricos dydis : | 8 Mpx |
| Rezoliucija : |
3840 x 2160 - 8 Mpx / 15 kps 2592 x 1944 - 5 Mpx / 25 kps 2560 x 1440 - 4 Mpx / 25 kps 1920 x 1080 - 1080p / 25 kps 960 x 576 - 960H |
| Objektyvas : | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Matymo kampas : | 114 ° ... 32 ° |
| IR apšviestuvo aprėptis : | 60 m |
| IR apšviestuvo palaikymas : | ICR - mechaninis IR filtras |
| IR apšviestuvo galios reguliavimas : | Automatinis |
| Video išvestis : |
AHD
/
HD-CVI
/
HD-TVI
/
CVBS
- 1
Vpp
/ 75 Ω
|
| Audio : |
|
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| OSD ekrano meniu : | OSD meniu prieinamas registratoriuje |
| Maitinimas : | 12 V DC / 660 mA |
| Galios suvartojimas : | ≤ 8 W |
| Korpusas : | Dome, Metalinė |
| Spalva : | Balta |
| Antivandalinė : |
|
| Sandarumo klasė : | IP67 |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.6 kg |
| Matmenys : | Ø 122 x 104 mm |
| Gamintojas / Markė : | BCS UNIVERSAL |
| Garantija : | 3 metai |
Vasara – atostogų metas. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar tik aplankote draugus ir šeimą kitame Lietuvos mieste, natūralu nerimauti dėl savo namų saugumo. Laimei, „Reolink“ namų stebėjimo įranga gali padėti jums atsipalaiduoti. Varlė.lt specialistai šiame straipsnyje pateikė keletą …
Monitoringas
Jeigu fiziškai negalite stebėti namo, biuro ar poilsiui nuomojamos nuosavybės, geriausias dalykas, kokį galite padaryti – yra įsigyti modernią skaitmeninę vaizdo kamerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog įrašinės vaizdą. Greičiausiai norėsite kameros, kuri galės realiu laiku perduoti vaizdą …