Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m ilgio geltonas Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A kištukais palaiko 600MHz juostos plotį. Kabelis turi LSZH apvalkalą, varinius laidininkus ir nominalią slopinimą 51.4dB/100m esant 600MHz.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 30m RJ45 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 30m (98.43 pėdų) |
| Spalva | Geltona |
| Kabelio tipas | Cat.7 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Kištukai |
|
| Kištukas A | RJ45 Male Cat.6A |
| Kištukas B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Kištuko dangos medžiaga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |