Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
60m Cat.6A U/FTP LSZH Kietojo Branduolio Tinklo Kabelis turi RJ45 M/M jungtis ir palaiko 500MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario ir turi apvalkalo skersmenį 7.6mm, tinkamas dirbti esant temperatūrai nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 60m Cat.6A U/FTP LSZH Kietojo Branduolio Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 60m (196.85ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Kabelio Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo Skersmuo | 7.6mm (0.24in) |
| Apvalkalo Medžiaga | LSZH |
| Laido Medžiaga | Grynas Varis |
| Laido Storis | 23AWG |
| Šarvas | Aliuminio Folija |
Techniniai Duomenys |
|
| Palaikomas Pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Lenkimo Radius | 72mm (2.84in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |