Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
40 m ilgio Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą. Pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu, jis veikia temperatūroje nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 40m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
| Spalva | Pilkas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 40m (131.23ft) |
| Pralaidumas | 250MHz |
| Laidumo medžiaga | Varis |
| Laidumo skersmuo | 26AWG |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |