Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
20 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis palaiko 500MHz pralaidumą ir turi RJ45 M/M jungtis. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio, o minimalus lenkimo spindulys yra 18.6 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 20 m |
| Spalva | Mėlyna |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6 mm |
| Darbo temperatūra | -25°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C |
Papildoma informacija |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 × 21.5 × 8.3 mm |
| Pakavimo tipas | Poli maišas |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |