Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis palaiko 500MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario su 26AWG laidininku. Jis turi RJ45 male jungtis ir atitinka RoHS, REACH bei UL standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5 m (1.64 pėd.) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6 mm (0.74 in) |
| Darbo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nickelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 in) |