Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 31 - 02:22:28.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m ilgio Cat.6 U/UTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz juostos plotį. Pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu, veikia temperatūroje nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Ilgis | 1 m (3.28 pėd.) |
| Spalva | Pilka |
| Tipas | Cat.6 U/UTP |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidumo medžiaga | Varis |
| Laidumo skerspjūvis | 26AWG |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.0mm (0.71in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 21.5 x 8.3mm (0.46 x 0.85 x 0.33in) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |