Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio ir atitinka RoHS, REACH bei UL standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |