Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
INT-R ekspanderis skirtas aliarmo centrams, kuris suteikia galimybę prijungti iButton kortelių ir pastilių skaitiklius, kad turėti priėjimo kontrolę, o taip pat prijungimo/išjungimooraz załączania/wyłączenia czuwania strefy..
| Palaikymas : | INTEGRA / CA-64 |
| Aptarnaujamų įrenginių skaičius : | 2 |
| Aptarnavimas : | Wiegand 26-66bit, DALLAS |
| Pagrindinės savybės : | Sabotažo signalizavimas Budėjimo išjungimo ir įjungimo ir aliarmų ištrynimo su skaitytuvų pagalba galimybė Perėjimo automatinio atidarymo gaisro aliarmo atvejyje galimybė Įėjimas suteikiantis perėjimo atidarymą su mygtuko pagalba |
| Srovės suvartojimas : | max. 150 mA |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Svoris : | 0.08 kg |
| Matmenys : | 140 x 68 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija