Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Išplėstuvas INT-ADR leidžia išplėsti sistemą max. 48 laidinėmis įvestimis su konfigūracijų NO, NC palaikymu.
Įrenginys skirtas prijungti adresuojamiems detektoriams, lygiagrečiai prijungtiems prie vidinės duomenų magistralės.
Adresuojamas detektorius gaunamas iš tipinio NO, NC detektoriaus, jame įrengus modulį CA-64-ADR-MOD.
| Palaikymas : | INTEGRA / INTEGRA Plus / CA-64 |
| Maksimalus adresinių įvesčių skaičius : | 48 |
| Konfigūracijos palaikymas : | NO, NC |
| Pagrindinės savybės : | dedikuotoji nepriklausoma adresuojamų detektorių magistralė |
| Programavimas ir programinės įrangos atnaujinimas : | RS-485 |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | max. 35 mA |
| Darbo temperatūra : | - 10 °C ... 55 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | < 93 % |
| Svoris : | 0.35 kg |
| Matmenys : | 80 x 57 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |