Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
INT-AV suteikia pradinės nuotolinės grėsmės įvertinim, dėka slapto klausymo saugojame objekte galimybę.
| Pasirinktos funkcijos : | Aptarnauja iki 4 terminalų INT-AVT Dvikrypčio audio srauto palaikymas |
| Palaikymas : | INTEGRA |
| Maksimalus srovės poreikis : |
160 mA - INT-AV + 1 x INT-AVT
500 mA - INT-AV + 4 x INT-AVT |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.085 kg (suminė) |
| Matmenys : | 80 x 57 mm - INT-AV 35 x 127 x 21 mm - INT-AVT modulis |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN