Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Komunikacinis modulis GSM-X-ETH leidžia praplėsti modulio GSM-X funkcionalumą ryšio su internetu tarpininkaujant keliui Ethernet.
Sujungimo kelias Ethernet gali būti panaudojamas lygiagrečiai su GPRS keliu arba kaip jo alternatyva su galimybe konfogūruoti prioritetus panaudoti abu siuntimo metodus.
Demėsio! GSM-X-ETH reikalauja bendradarbiavimui GSM-X.
| Tinklo sąsaja : | RJ-45 |
| Maitinimas : | 12 V DC - Iš modulio GSM-X |
| Srovės suvartojimas : | max. 25 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.026 kg |
| Matmenys : | 61 x 55 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN
TOP susijusios paieškos