Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kontrolierius MTX-300 teikia signalizacijos sistemų praplėtimą, belaidžiais įrenginiais, kurie veikia 433 MHz dažnyje.
Įrenginys bendradarbiauja su centrais iš SATEL serijos: INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, VERSA Plus, o taip pat MICRA moduliu.
Taip pat galima panaudoti modulį laisvai pasirinktoje signalizacijos sistemoje skirtingo gamintojo arba automatikos sistemoje pvz. radijo valdiklio pobūdžio.
| Palaikymas : | Satel MICRA |
| Aptarnaujamų belaidžių įrenginių skaičius : |
32 x Nuotolinio valdymo pultas,
16 x Belaidis detektorius, 4 x Signalizatorius |
| Dažnių juosta : | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Įvestys : | 2 įvesties į valdiklį signalizatoriais programavimas |
| Išvestys : | 8 programuojamų siuntimo išvesčių |
| Pasirinktos funkcijos : |
Autonominis darbas arba kaip valdiklio terminalo
Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo Programavimas su elektronikos plokštelės arba MTX SOFT programos mygtukais |
| Maitinimas : | 12 V DC / 70 mA (max) |
| Darbo temperatūra : | - 10 ... 55 °C |
| Matmenys : | 126 x 158 x 32 |
| Svoris : | 0.21 kg |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |