Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
EvoHUB belaidis modulis leidžia išplėsti PRiMA valdymo skydelį su EvoLiNK sistemos belaidžiais įrenginiais. Pažangus abipusis ryšys 868 MHz ISM dažnių juostoje užtikrina patikimą ryšį ir nuolatinį įrenginių stebėjimą, taip pat leidžia nuotoliniu būdu konfigūruoti sistemos komponentus..
| Palaikymas : | GENEVO serijos signalizacijso centras: PRiMA |
| Aptarnaujamų belaidžių įrenginių skaičius : | max. 64 x Belaidžiai įrenginiai |
| Dažnių juosta : | 869.7 MHz ... 870.0 MHz |
| Standartų atitiktis : | EN-50131 Grade 2 |
| Pasirinktos funkcijos : | Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo Galimybė prijungti iki 4 EvoHUB modulių, kad būtų užtikrintas vienodas signalo lygis dideliuose įrenginiuose Integruotas radijo dažnių juostų skaitytuvas, pasiekiamas per PRiMAtool programinę įrangą Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas |
| Maitinimas : | 11.5 ... 14 V DC / 40 mA (max) |
| Darbo temperatūra : | 5 ... 40 °C |
| Matmenys : | 130 x 100 x 37 |
| Svoris : | 0.130 kg |
| Gamintojas / Markė : | GENEVO |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija