Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
INT-VMGįrengimas leidžia garsų balso pranešimų nustatytų atvejų metu.
| Pasirinktos funkcijos : | Įgrojimo iki 32 pranešimų galimybė Integruotas mikrofonas Komunikatų užrašymas panaudojant teksto pakeitimo į kalbą arba įgrojimo su įmontuoto mikrofono technologijas dedikuota sabotažinės apsaugos įvestis |
| Palaikymas : | INTEGRA |
| Valdymo įvesčių skaičius : | 16 |
| Valdymas : | INTEGRA, Įvesties linijos |
| Maksimalus srovės poreikis : | 500 mA |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.09 kg |
| Matmenys : | 140 x 68 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN