Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Valdiklis ACU-220 leidžia belaidės ABAX2 sistemos įrenginius naudoti su centralėmis INTEGRA, INTEGRA Plus bei VERSA.
Modulis ACU-220 aptarnauja iki 48 belaidžių įrenginių, tuo pačiu metu suteikdamas eilę priemonių, palengvinančių instaliavimą bei vėlesnę sistemos priežiūrą.
| Palaikymas : | ABAX2 |
| Įvestys : | 4 vnt. programuojamos |
| Išvestys : | 8 vnt. programuojamos |
| Aptarnaujamų belaidžių įrenginių skaičius : | max. 48 |
| Dažnių juosta : | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Nuotolis : | ≤ 2000 m - atviroje erdvėje |
| Pasirinktos funkcijos : |
Dviejų krypčių radijo koduota komunikacija
Aptarnavimas iki 6 belaidžių manipuliatorių Iki 256 nuotolinio vald. pultų palaikymas APT-200 Prijungimas per ryšio magistralę prie centralių INTEGRA / INTEGRA Plus / VERSA Programinės įrangos atnaujinimas neišmontuojant įrenginio Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) Galimas anatominis darbas arba bendradarbiavimas su bet kuria signalizacijos stotimi Papildomos 4 įvestys signalizuoja kontrolieriaus, o taip pat su belaidžiais prietaisais sujungimo stovį |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | max. 100 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 93 % |
| Svoris : | 0.222 kg |
| Matmenys : | 159 x 126 x 32 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |