Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis turi RJ45 M/M jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, 27AWG storio, ir turi PVC apvalkalą, kurio skersmuo yra 6.2 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (4.92 pėdų) |
| Spalva | Oranžinė |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklas |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74 mm (2.91 colio) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinio |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3 mm (0.46x0.90x0.33 colio) |