Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1.5 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 500MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, jo apvalkalo skersmuo yra 6.0mm, o veikimo temperatūra svyruoja nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1.5m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5m (4.92ft) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0mm (0.24in) |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |