Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m Cat.6A U/FTP plokščias tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 500MHz juostos plotį. Jis pagamintas iš vario su PVC apvalkalu ir turi nominalų slopinimą 49.3dB/100m esant 500MHz.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 10 m Cat.6A U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10 m |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Šarvas | Aliuminio Folija |
| Palaikomas Juostos Plotis | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C |
| Sandėliavimo Temperatūra | -10°C - 40°C |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties Padengimas | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11x28x6mm |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |