Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 02:46:39.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
7.5 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 M/M jungtimis abiejuose galuose. Palaiko juostos plotį iki 500MHz ir pagamintas iš vario, su apvalkalo skersmeniu 6.0 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 7.5 m (24.61 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.0 mm (0.24 colio) |
| Laido Storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio Tinklelis |
Techniniai Duomenys |
|
| Palaikomas Juostos Plotis | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Lenkimo Radius | 72 mm (2.84 colio) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Papildoma Informacija |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties Padengimas | Nikelis |
| Kontaktų Konstrukcija | Žalvaris |
| Kontaktų Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 colio) |