Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m Cat.6A U/FTP plokščias tinklo kabelis su RJ45 M/M jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš gryno vario, turi PVC apvalkalą ir nominalią slopinimo vertę 49.3dB/100m esant 500MHz.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Produkto Pavadinimas | 10m Cat.6A U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10m (32.81ft) |
| Jungties Tipas | RJ45 Male |
| Pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Laidumo Medžiaga | Puras Varis |
| Laido Storis | 32AWG |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Šarvas | Aliuminio Folija |
| Darbo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
| Minimalus Lankstymo Spindulys | 60mm (2.36in) |
Papildoma Informacija |
|
| Jungties Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties Padengimas | Nikelis |
| Pino Konstrukcija | Žalvaris |
| Pino Padengimas | Auksu Padengtas |
| Jungties Išmatavimai | 11x28x6mm (0.43x1.10x0.24in) |
| Pakuotės Tipas | Poli maišelis |