Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
0.5m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis palaiko 500MHz juostos plotį ir turi RJ45 M/M jungtis. Kabelis pagamintas iš vario, jo apvalkalo skersmuo yra 6.0mm, ir jis atitinka RoHS ir REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |