Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo saugumo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 500MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio, ir turi minimalų lenkimo spindulį 72mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo saugumo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Saugumo įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |