Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą. Pagamintas iš varinių laidininkų ir turi patvarų LSZH apvalkalą, tinkamą veikimo temperatūroms nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 30m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 30m (98.43ft) |
| Spalva | Raudona |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtys |
|
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |