Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu. Kabelis turi pilką LSZH apvalkalą ir veikia temperatūros diapazone nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 30 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 30 m (98.43ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laido skerspjūvis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6 mm (0.74 in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C |
Papildoma informacija |
|
| Jungtys | RJ45 Male (abi pusės) |
| Jungčių korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Jungčių matmenys | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 in) |