Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio pilkas Cat.7 kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko 600MHz pralaidumą ir turi LSZH apvalkalą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3m RJ-45 S/FTP LSZH Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84 pėdos) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.7 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Laido Storis | 26AWG |
| Palaikomas Pralaidumas | 600MHz |
| Nominalus Slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Varis |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |