Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
15 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo saugumo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 500MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, jo apvalkalo skersmuo yra 6.0 mm, ir jis tinkamas naudoti esant temperatūrai nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH tinklo saugumo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15 m (49.21 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 colio) |
| Vielos storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 colio) |
| Laikymo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties padengimas | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 colio) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir veikimą. | |