Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6 U/UTP plokščias tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 250MHz juostos plotį ir pagamintas iš gryno vario su 32AWG laidininko storio.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3m Cat.6 U/UTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Grynas Varis |
| Laidininko Storumas | 32AWG |
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 35.9dB/100m @ 250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Darbo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos Temperatūra | -10°C - 40°C (14°F - 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Kontaktų Konstrukcija | Žalvaris |
| Kontaktų Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.7x6.5mm (0.46x0.89x0.26in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |