Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1m Cat.6 U/UTP plokščias tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš gryno vario, jo skersmuo 32AWG, ir tinka dirbti esant temperatūrai nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 1m Cat.6 U/UTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28 pėdų) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Gruntas Vario |
| Laidininko Skersmuo | 32AWG |
| Palaikomas Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 35.9dB/100m @ 250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos Temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.7x6.5mm (0.46x0.89x0.26in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik pagal jo paskirtį. | |