Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis, 250MHz pralaidumą ir varinį laidininką su 24AWG skersmeniu. Kabelis yra juodas, PVC apvalkale ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8 mm (0.23 colių) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko skersmuo | 24AWG |
| Apsauga | Aliuminio pynė |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69 mm (2.72 colių) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |