Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su žaliu PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 250MHz pralaidumą ir veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 U/UTP |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pino konstrukcija | Vario lydinys |
| Pino danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3mm |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |