Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su žaliomis RJ45 jungtimis, palaiko iki 250 MHz pralaidumą ir yra pagamintas iš vario, kurio storis 27 AWG. Kabelis yra 1 metro ilgio, dengtas PVC apvalkalu ir veikia nuo -10 °C iki 60 °C temperatūroje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko skerspjūvis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polybag |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |