Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su žalia PVC danga ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 250MHz pralaidumą ir veikia temperatūrų intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m |
| Spalva | Žalia |
| Kabelio tipas | Cat.6 U/UTP |
| Dangos medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Jungties korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Kontaktų konstrukcija | Varinės lydinys |
| Kontaktų padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |