Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su juodais RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir turi varinius laidininkus su 27AWG skersmeniu. Kabelis tinka veikimo temperatūroms nuo -10°C iki 60°C ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6 S/FTP Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Varis |
| Laidininko Skersmuo | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio Tinklelis |
| Palaikomas Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Varinės Lydinys |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |