Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6A U/FTP plokščias tinklo kabelis palaiko 500MHz pralaidumą ir turi RJ45 male jungtis. Kabelis pagamintas iš gryno vario ir turi PVC apvalkalą, o minimalus lenkimo spindulys yra 60 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3m Cat.6A U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.6 x 1.76 mm (0.26 x 0.07 in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Grynas Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Ekranavimas | Aliuminio Folija |
| Palaikomas Pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos Temperatūra | -10°C - 40°C (14°F - 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11 x 28 x 6 mm (0.43 x 1.10 x 0.24 in) |