Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6 U/FTP plokščias tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir RJ45 M/M jungtimis. Palaiko juostos plotį iki 250MHz ir veikia temperatūrų diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3m Cat.6 U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.6 x 1.76 mm (0.26 x 0.07 in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Grynas Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Apsauga | Aliuminio Folija |
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Silpninimas | 35.9dB/100m @ 250MHz |
| Minimalus Lankstymo Radius | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių Padengimas | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11 x 28 x 6 mm (0.43 x 1.10 x 0.24 in) |