Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis užtikrina patikimą ryšį su RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Jis palaiko 250MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario su 26AWG storio.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Kategorija | Cat.6 S/FTP LSZH |
| Spalva | Pilkas |
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas Pralaidumas | 250MHz |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Laido Storumas | 26AWG |
| Apvalkalo Medžiaga | LSZH |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
| Veikimo Temperatūra | -25°C - 60°C (-43F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -25°C - 60°C (-43F - 140°F) |
| Minimalus Lankstymo Spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Nominalus Slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Pinų Padengimas | Auksu padengtas |
| Korpusas | Polikarbonatas |