Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis palaiko 250MHz pralaidumą ir turi RJ45 M/M jungtis. Kabelis pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu ir yra 3 m ilgio.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 3 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laidų skerspjūvis | 26AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Darbo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |