Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis, palaiko 250MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario su 27AWG skerspjūviu. Kabelis turi PVC apvalkalą, veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C ir yra su 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 10 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10 m |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skerspjūvis | 27AWG |
| Šarvai | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74 mm |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |