Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m Cat.6 U/FTP plokščias tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis palaiko 250MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš gryno vario, padengto PVC sluoksniu, ir yra tinkamas naudoti esant temperatūroms nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 10m Cat.6 U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10m (32.81ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Gruntas Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Apsauga | Aliuminio Folija |
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 35.9dB/100m @ 250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo Temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11x28x6mm (0.43x1.10x0.24in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |