Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
40 m ilgio Cat.5e U/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir RJ45 M/M jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 100MHz pralaidumą ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 40m Cat.5e U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 40m (131.23ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vairo medžiaga | Varis |
| Vairo storis | 26AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 100MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Pino konstrukcija | Varis lydinys |
| Pino danga | Auksu padengta |
| Apvalkalo skersmuo | 4.8mm (0.19in) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 57mm (2.24in) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |