Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su juodu PVC apvalkalu palaiko 250MHz juostos plotį ir turi auksu padengtas RJ45 male jungtis. Kabelis pagamintas iš vario, 24AWG storio, ir veikia esant temperatūrai nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 30m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 30m (98.43 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8mm (0.23in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 24AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir veikimą. | |