Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Laido standartas | Cat6a |
| Laido ekranavimas | U/utp (utp) |
| Jungtis 1 | Rj-45 |
| Jungtis 2 | Rj-45 |
| Kabelio spalva | Balta |
| Jungties lytis | Kištukinis / kištukinis |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Dangos medžiaga | Nerūkstanti, be halogeno (lszh) |
| Konduktoriaus medžiaga | Varis |
| Awg laido dydis | 26 |
| Dažnis | 500 mhz |
| Be halogeno | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 10,7 mm |
| Ilgis | 11,7 mm |
| Aukštis | 5000 mm |
| Apšiltinimo storis | 0,35 mm |
| Išorinis skersmuo | 5,5 mm |
| Svoris | 168,3 g |
| Kitos savybės | |
| Apšiltinimo išorinis skersmuo | 1,05 mm |
| Modelio pavadinimas | 603005 |